Tweet |
TTSO yönetim kurulu başkanlığı için turuncu listelerde Erkut Çelebi ile Beyaz listelerde Suat Hacısalihoğlu meclis başkanlığı için ise turuncu listelerde Şadan Eren ile beyaz listelerde Ekrem Çapkınoğlu yarışıyor.
TURUNCU LİSTE
YÖNETİM KURULU BAŞKANI:
ERKUT ÇELEBİ
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ:
AHMET KAZAZ
ALİ HAYDAR BAŞ
ALPER BEKTAŞ
CESUR GERİGELMEZ
EMRE KOÇ
MEHMET ÇELEBİ
MUZAFFER YILDIZ
SAMET CANBAKKAL
SAYİM ADANUR
SELAMİ AYYILDIZ
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ:
ERCAN ŞILBIR
MURAT UĞUR SAĞLAM
MURAT AYDOĞDU
HÜSEYİN TUYSUZ
CEZMİ SELVİ
HAKAN ÖNEL
ARZU YALÇINALP
ALAATTİN AYDIN
NOĞMAN PULAT
BEYAZ LİSTE
YÖNETİM KURULU BAŞKANI:
MUSTAFA SUAT HACISALİHOĞLU
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ:
TOLGA AVCI
KADEM ÇAKIROĞLU
ÖNDER REİS
İLYAS BEKTAŞ
ÖZCAN İLARSLN
CEVAT KARA
AYDIN ÖZKURT
İSMAİL GENÇCELEP
ONUR SAĞIR
İBRAHİM SERTEL
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ:
HAMİT İNAN
ALPTEKİN EKİM
HÜSEYİN EKŞİ
EMANULLAH TÜFEKÇİOĞLU
SERDAR ALİ KAMİLOĞLU
ALİ ŞEVKİ ÇAKIROĞLU
BAHATTİN ÇELİK
HALİM AĞA USTA
OSMAN NATİR
TUNCAY ALBAYRAK
TOBB GENEL KURULU LİSTELERİ DE BELLİ OLDU
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası TOBB Genel Kurulu asıl ve yedek delegelerin listeleri de belli oldu.
Turuncu liste şu şekilde oluştu:
ASIL ÜYELER
1- Mustafa Şadan Eren
2- Ahmet Akyüz
3- Alaattin Aydın
4- Aytaç Aydoğan
5- Ercan Çılbır
6- Mehmet Turhal
7- Nazım Çiçek
8- Özgür Sarıalioğlu
9- Temel Albayrak
10- Vedat Muhcu
YEDEK ÜYELER
1- Hamdi Abanoz
2- Ali Haydar Baş
3- Barış Sancak
4- Necip Akdeniz
5- Bülent Karaca
6- Furkan Korkmaz
7- Nurbanu Uzun
8- Fatih Keleş
9- Abdurrahman Seymen
10- Celal Çağatay Saka
Beyaz liste şu şekilde oluştu:
ASIL ÜYELER
1- Ekrem Çapkınoğlu
2- Ahmet Aksu
3- Hamit İnan
4-Alptekin Ekim
5-Hüseyin Ekşi
6-Emanullah Tüfekçioğlu
7-Temel Kofoğlu
8- Ali Uzunalioğlu
9- Bahattin Çelik
10- Davut Bozkurt
YEDEK ÜYELER
1- Tolga Avcı
2- Kadem Çakıroğlu
3- Önder Reis
4- İlyas Bektaş
5- Özcan İlarslan
6- Cevat Kara
7- Aydın Özkurt
8- İsmail Gençcelep
9- Onur Sağır
10- Ahmet Haşim Ekici
DİSİPLİN KURULU LİSTELERİ İSE ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU
(TURUNCU LİSTE)
ASIL ÜYLER
- [ ] AHMET ÇAKIR
- [ ] İZZET TUNA
- [ ] CİHAN ERHAN
- [ ] SEBAHATTİN ALEMDAR
- [ ] OKTAY AKYÜZLÜ
- [ ] RAFET KAZAZ
YEDEK ÜYELER
- [ ] HAKAN VARIŞ
- [ ] ŞEREF DEMİRCİ
- [ ] EREN ÖZTÜRK
- [ ] MEHMET ÇAĞRI AKGÜNDÜZ
- [ ] MUSTAFA KALAYCI
(BEYAZ LİSTE)
ASIL ÜYLER
- [ ] SALİH TAYFUN SEZEROĞLU
- [ ] İLKER YILDIRIM
- [ ] AYHAN MAZLUM
- [ ] ŞABAN DOKSANOĞLU
- [ ] CENGİZ SABIR
- [ ] HALİL YAROĞLU
YEDEK ÜYELER
- [ ] ŞABAN BÜLBÜL
- [ ] CEM EYÜPOĞLU
- [ ] FARUK BOZKURT
- [ ] ENDER AYDIN
- [ ] HASAN ALİ KARAGÖZ
- [ ] ELİF ÇAKIROĞKU
Geçtiğimiz hafta Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) yapılan meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimi gerçekleştirildi.
ÇELEBİ 19-12 KAZANMIŞTI
Seçimde Başkan Adayı Erkut Çelebi, seçimi Suat Hacısalihoğlu’na karşı 19-12 kazanmıştı.
MECLİS ÜYE SAYILARI BELLİ OLDU
Bu sonuçlara göre turuncu listeden 50 meclis üyesi beyaz listeden 29 meclis üyesi Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası meclisinde görev almaya hak kazandı.
YENİDEN SANDIK BAŞINA
Bugün de TTSO’da yeniden sandık başına gidiliyor. Hem başkan ve yönetim kurulu üyeleri hem de meclis başkanı ve disiplin kurulu üyeleri seçilecek.
BAŞKAN BUGÜN BELLİ OLACAK
Saat 09.00’da başlayacak oy kullanma saat 15.00’da sona erecek. Ardından yapılacak olan oy kullanımın ardından TTSO’nun yeni başkanı bugün resmen belli olacak.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 34 | 30 | 1 | 3 | 80 | 21 | 93 | +59 |
2 | Fenerbahçe | 34 | 28 | 1 | 5 | 89 | 31 | 89 | +58 |
3 | Trabzonspor | 33 | 17 | 12 | 4 | 56 | 43 | 55 | +13 |
4 | Başakşehir FK | 34 | 15 | 12 | 7 | 46 | 39 | 52 | +7 |
5 | Beşiktaş | 34 | 15 | 13 | 6 | 45 | 40 | 51 | +5 |
6 | Kasımpaşa | 34 | 14 | 13 | 7 | 56 | 59 | 49 | -3 |
7 | Sivasspor | 34 | 12 | 10 | 12 | 41 | 45 | 48 | -4 |
8 | Çaykur Rizespor | 33 | 14 | 13 | 6 | 43 | 49 | 48 | -6 |
9 | Antalyaspor | 33 | 11 | 10 | 12 | 38 | 38 | 45 | 0 |
10 | Alanyaspor | 33 | 11 | 10 | 12 | 43 | 46 | 45 | -3 |
11 | Adana Demirspor | 34 | 9 | 11 | 14 | 49 | 47 | 41 | +2 |
12 | Samsunspor | 34 | 10 | 15 | 9 | 37 | 44 | 39 | -7 |
13 | MKE Ankaragücü | 33 | 8 | 12 | 13 | 40 | 43 | 37 | -3 |
14 | Kayserispor | 33 | 10 | 13 | 10 | 37 | 47 | 37 | -10 |
15 | Konyaspor | 34 | 8 | 14 | 12 | 34 | 48 | 36 | -14 |
16 | Gaziantep FK | 33 | 9 | 17 | 7 | 37 | 50 | 34 | -13 |
17 | Fatih Karagümrük | 33 | 8 | 16 | 9 | 37 | 42 | 33 | -5 |
18 | Hatayspor | 34 | 7 | 15 | 12 | 38 | 48 | 33 | -10 |
19 | Pendikspor | 33 | 7 | 17 | 9 | 37 | 68 | 30 | -31 |
20 | İstanbulspor | 33 | 4 | 22 | 7 | 26 | 61 | 16 | -35 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 31 | 22 | 6 | 3 | 70 | 27 | 69 | +43 |
2 | Göztepe | 31 | 19 | 6 | 6 | 54 | 19 | 63 | +35 |
3 | Çorum FK | 31 | 16 | 8 | 7 | 52 | 31 | 55 | +21 |
4 | Sakaryaspor | 31 | 15 | 7 | 9 | 45 | 31 | 54 | +14 |
5 | Bodrumspor | 31 | 14 | 7 | 10 | 39 | 21 | 52 | +18 |
6 | Kocaelispor | 31 | 15 | 9 | 7 | 45 | 35 | 52 | +10 |
7 | Bandırmaspor | 31 | 12 | 8 | 11 | 46 | 27 | 47 | +19 |
8 | Gençlerbirliği | 31 | 12 | 8 | 11 | 37 | 30 | 47 | +7 |
9 | Boluspor | 31 | 13 | 10 | 8 | 28 | 32 | 47 | -4 |
10 | Erzurumspor FK | 31 | 11 | 9 | 11 | 28 | 27 | 41 | +1 |
11 | Ümraniyespor | 31 | 10 | 14 | 7 | 34 | 42 | 37 | -8 |
12 | Manisa FK | 31 | 8 | 11 | 12 | 38 | 37 | 36 | +1 |
13 | Keçiörengücü | 31 | 9 | 13 | 9 | 28 | 38 | 36 | -10 |
14 | Şanlıurfaspor | 31 | 8 | 13 | 10 | 28 | 33 | 34 | -5 |
15 | Tuzlaspor | 31 | 8 | 14 | 9 | 32 | 46 | 33 | -14 |
16 | Adanaspor | 31 | 9 | 17 | 5 | 24 | 44 | 32 | -20 |
17 | Altay | 31 | 5 | 23 | 3 | 14 | 70 | 15 | -56 |
18 | Giresunspor | 31 | 2 | 25 | 4 | 13 | 65 | 7 | -52 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 34 | 24 | 5 | 5 | 76 | 29 | 77 | +47 |
2 | Van Spor FK | 34 | 23 | 5 | 6 | 57 | 33 | 75 | +24 |
3 | Bucaspor 1928 | 34 | 20 | 5 | 9 | 51 | 24 | 69 | +27 |
4 | 1461 Trabzon FK | 34 | 19 | 6 | 9 | 64 | 35 | 66 | +29 |
5 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 34 | 16 | 8 | 10 | 47 | 29 | 58 | +18 |
6 | Ankaraspor | 34 | 15 | 8 | 11 | 42 | 32 | 56 | +10 |
7 | Karacabey Belediye Spor | 34 | 13 | 10 | 11 | 40 | 32 | 50 | +8 |
8 | Ankara Demirspor | 34 | 14 | 15 | 5 | 37 | 38 | 47 | -1 |
9 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 34 | 13 | 14 | 7 | 42 | 36 | 46 | +6 |
10 | Kırklarelispor | 35 | 11 | 13 | 11 | 32 | 38 | 44 | -6 |
11 | Diyarbekir Spor | 34 | 11 | 14 | 9 | 36 | 37 | 42 | -1 |
12 | Altınordu | 34 | 10 | 13 | 11 | 40 | 34 | 41 | +6 |
13 | Hes İlaç Afyonspor | 34 | 10 | 13 | 11 | 24 | 34 | 41 | -10 |
14 | Serik Belediyespor | 34 | 10 | 14 | 10 | 29 | 37 | 40 | -8 |
15 | Nazilli Belediyespor | 35 | 11 | 16 | 8 | 38 | 57 | 38 | -19 |
16 | Zonguldak Kömürspor | 34 | 9 | 17 | 8 | 35 | 54 | 32 | -19 |
17 | Kırşehir Futbol SK | 34 | 5 | 21 | 8 | 32 | 68 | 23 | -36 |
18 | Bursaspor | 34 | 5 | 21 | 8 | 24 | 62 | 20 | -38 |
19 | Adıyaman FK | 34 | 3 | 24 | 7 | 24 | 61 | 16 | -37 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kepezspor FAŞ | 28 | 22 | 2 | 4 | 67 | 18 | 70 | +49 |
2 | Aliağa Futbol A.Ş. | 28 | 19 | 0 | 9 | 60 | 18 | 66 | +42 |
3 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 28 | 15 | 6 | 7 | 40 | 25 | 52 | +15 |
4 | 52 Orduspor FK | 28 | 14 | 7 | 7 | 40 | 28 | 49 | +12 |
5 | İnegöl Kafkas GK | 28 | 13 | 7 | 8 | 37 | 30 | 47 | +7 |
6 | Edirnespor | 28 | 13 | 10 | 5 | 45 | 28 | 44 | +17 |
7 | Mardin 1969 Spor | 28 | 12 | 11 | 5 | 40 | 34 | 41 | +6 |
8 | K.Çekmece Sinopspor | 28 | 10 | 10 | 8 | 41 | 31 | 38 | +10 |
9 | Karabük İdmanyurdu Spor | 28 | 10 | 13 | 5 | 27 | 44 | 35 | -17 |
10 | Artvin Hopaspor | 28 | 9 | 12 | 7 | 33 | 29 | 34 | +4 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 28 | 10 | 14 | 4 | 34 | 45 | 34 | -11 |
12 | Kırıkkalegücü FK | 28 | 8 | 15 | 5 | 31 | 42 | 29 | -11 |
13 | Gümüşhanespor | 28 | 4 | 14 | 10 | 25 | 49 | 22 | -24 |
14 | Malatya Arguvanspor | 28 | 3 | 21 | 4 | 21 | 57 | 13 | -36 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 28 | 2 | 22 | 4 | 20 | 83 | 10 | -63 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/04/2024 | Alanyaspor | vs | İstanbulspor |
28/04/2024 | Pendikspor | vs | Kayserispor |
28/04/2024 | Çaykur Rizespor | vs | MKE Ankaragücü |
28/04/2024 | Trabzonspor | vs | Gaziantep FK |
29/04/2024 | Fatih Karagümrük | vs | Antalyaspor |
03/05/2024 | Beşiktaş | vs | Çaykur Rizespor |
03/05/2024 | MKE Ankaragücü | vs | Alanyaspor |
04/05/2024 | İstanbulspor | vs | Adana Demirspor |
04/05/2024 | Kayserispor | vs | Fatih Karagümrük |
04/05/2024 | Samsunspor | vs | Trabzonspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/04/2024 | Adanaspor | vs | Manisa FK |
28/04/2024 | Boluspor | vs | Altay |
28/04/2024 | Erzurumspor FK | vs | Çorum FK |
28/04/2024 | Giresunspor | (H:1) vs | Sakaryaspor |
28/04/2024 | Göztepe | vs | Gençlerbirliği |
28/04/2024 | Keçiörengücü | vs | Ümraniyespor |
28/04/2024 | Kocaelispor | vs | Bandırmaspor |
28/04/2024 | Şanlıurfaspor | vs | Eyüpspor |
28/04/2024 | Tuzlaspor | vs | Bodrum FK |
05/05/2024 | Bodrum FK - Kocaelispor | Kocaelispor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Bodrum FK yenilmez |
05/05/2024 | Çorum FK - Şanlıurfaspor | Çorum FK ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi | Çorum FK yenilmez |
05/05/2024 | Gençlerbirliği - Giresunspor | Giresunspor ligdeki son 20 maçında hiç kazanamadı | Gençlerbirliği yenilmez |
05/05/2024 | Altay - Adanaspor | Altay ligdeki son 7 maçını kaybetti | Adanaspor kazanır |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
28/04/2024 | Ankaraspor | vs | Nazilli Belediyespor |
28/04/2024 | Esenler Erokspor | vs | Adıyaman FK |
28/04/2024 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Bucaspor 1928 |
28/04/2024 | Karacabey Belediye Spor | vs | Altınordu |
28/04/2024 | Van Spor FK | vs | Ankara Demirspor |
28/04/2024 | Yeni Mersin İdman Yurdu | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
28/04/2024 | Zonguldak Kömürspor | vs | Kırşehir Futbol SK |
28/04/2024 | 1461 Trabzon FK | vs | Serik Belediyespor |
30/04/2024 | Diyarbekir Spor | vs | Bursaspor |
28/04/2024 | Ankaraspor - Nazilli Belediyespor | Ankaraspor ligde evindeki son 17 maçında hiç kaybetmedi | Ankaraspor yenilmez |
30/04/2024 | Diyarbekir Spor - Bursaspor | Bursaspor ligdeki son 5 maçını kaybetti | Diyarbekir Spor kazanır |
30/04/2024 | Diyarbekir Spor - Bursaspor | Diyarbekir Spor ligdeki son 9 maçında hiç kazanamadı | Bursaspor yenilmez |
04/05/2024 | Altınordu - Ankaraspor | Altınordu ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi | Altınordu yenilmez |
04/05/2024 | Bucaspor 1928 - Diyarbekir Spor | Diyarbekir Spor ligdeki son 9 maçında hiç kazanamadı | Bucaspor 1928 yenilmez |
04/05/2024 | Adıyaman FK - Hes İlaç Afyonspor | Adıyaman FK ligdeki son 19 maçında hiç kazanamadı | Hes İlaç Afyonspor yenilmez |
04/05/2024 | Kırşehir Futbol SK - 1461 Trabzon FK | Kırşehir Futbol SK ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı | 1461 Trabzon FK yenilmez |
04/05/2024 | Bursaspor - Van Spor FK | Bursaspor ligde evindeki son 12 maçında hiç kazanamadı | Van Spor FK yenilmez |
04/05/2024 | Beyoğlu Yeniçarşıspor - Karacabey Belediye Spor | Karacabey Belediye Spor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi | Karacabey Belediye Spor yenilmez |
04/05/2024 | Bursaspor - Van Spor FK | Van Spor FK ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi | Van Spor FK yenilmez |
04/05/2024 | Altınordu - Ankaraspor | Ankaraspor ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı | Altınordu yenilmez |
04/05/2024 | Kırşehir Futbol SK - 1461 Trabzon FK | 1461 Trabzon FK ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi | 1461 Trabzon FK yenilmez |
04/05/2024 | Kırklarelispor - Zonguldak Kömürspor | Zonguldak Kömürspor ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı | Kırklarelispor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/04/2024 | Malatya Arguvanspor | 3 - 4 | Talasgücü Belediyespor |
27/04/2024 | Gümüşhanespor | 2 - 4 | Kepezspor FAŞ |
27/04/2024 | Artvin Hopaspor | 0 - 1 | 52 Orduspor FK |
27/04/2024 | Mardin 1969 Spor | 4 - 2 | İnegöl Kafkas GK |
27/04/2024 | Tarsus İdman Yurdu | 1 - 1 | Karabük İdmanyurdu Spor |
27/04/2024 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 1 - 0 | Edirnespor |
27/04/2024 | Aliağa Futbol A.Ş. | 6 - 3 | Kırıkkalegücü FK |